Motoryzacja

Wybór atrakcyjnego fotelika samochodowego

Zakup fotelika samochodowego, to dla rodziców nie lada wyzwanie, ponieważ dostępne są różnego rodzaju foteliki samochodowe. Choć jeden do drugiego jest podobny, to jednak różnią się systemem bezpieczeństwa, innowacyjnymi rozwiązaniami, a nawet materiałami , z których foteliki są wykonane. Przed zakupem należy wszystko dokładnie sprawdzić, ponieważ chodzi o bezpieczeństwo maluszka. Podejmując decyzję dotyczącej zakupu pierwszego, odpowiedniego fotelika samochodowego należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników: czy fotelik jest bezpieczny, wygodny dla dziecka, czy pasuje do samochodu, jaki jest sposób montażu oraz ile miejsca zajmuje wewnątrz samochodu. Ważna jest też waga fotelika oraz jakość użytych przy jego produkcji  materiałów.

Fotelik Cybex Cloud Z i-Size Plus to udoskonalona wersja fotelika Cloud Z i-Size. Wyposażony jest w system obrotu fotelika, co powoduje, że fotelik jest wygodny w użyciu. Fotelik zamontowany do bazy, można odwrócić o 180 stopni i frontem do siebie, co znacznie ułatwia posadzenie dziecka w foteliku. System modułowy w foteliku umożliwia użycie jednej bazy do następujących po sobie fotelików pierwszego a potem następnego fotelika dl większego dziecka. Mogą to być modele takie jak: Cybex Sirona Z i-Size Plus. Fotelik zapewnia wysokie bezpieczeństwo i jest bardzo łatwy w użyciu, idealny dla rodziców, którym zależy na czasie.

Cybex Cloud Z i-Size Plus to fotelik idealny dla noworodka, jest bardzo wygodny, i zapewnia dziecku przyjęcie odpowiedniej pozycji, podczas spoczynku. Dzięki funkcjonalnej opcji regulacji oparcia, można uzyskać pozycje niemal płaską, bardzo odpowiednią dla nowonarodzonego dziecka, które cały czas spędza w pozycji leżącej. Wkładka dla noworodka jest przeznaczona dla dzieci, które mają mniej niż 60cm wzrostu, potem wkładkę należy wyjąć dla większego komfortu dziecka. Dla większego malucha wyjęcie wkładki spowoduje, że dziecko będzie cieszyć się większą ilością miejsca i swobodę ruchów.

Wybór fotelika Cloud i-Size Plus to gwarancja użycia go w systemie podróżnym, fotelik można wpiąć w stelaż wózka. Przenoszenie fotelika z samochodu do stelaża wózka jest niezwykle proste, a przede wszystkim jest wielkim udogodnieniem dla rodzica, który szuka prostych i praktycznych rozwiązań na co dzień. Budka w wózku cybex ma wyjątkowo duże rozmiary w XXL, można ją rozłożyć jednym prostym ruchem dłoni. Budka posiada odpowiednie filtry przeciwsłoneczne UVP 50+. Zagłówek fotelika jest regulowany w 11 pozycjach, można więc znaleźć komfortową pozycję dla malucha.

Dodaj komentarz

Back To Top