Porady stylisty
Świat mody i urody

Dlaczego warto korzystać z porad stylisty?

W powszechnej świadomości utarło się, że tylko największe gwiazdy show-biznesu mogą pozwolić sobie na usługi osobistego stylisty, który od A do Z zadba wizerunek i zawartość garderoby. Nic z tych rzeczy – każdy z nas może zwrócić się o pomoc do profesjonalnego stylisty, gdy tylko poczujemy potrzebę wprowadzenia zmian do swojego życia. Choć mówi się, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, to dobrze dobrana stylizacja w mgnieniu oka poprawia humor. Zatem dlaczego warto skorzystać z porad profesjonalnego stylisty?

Porady stylisty: poszukiwanie własnego stylu

Styl ubierania to sprawa całkowicie indywidualna, która powinna stanowić naszą osobistą wizytówkę, a co za tym idzie – pasować do naszej osobowości. Wiele osób nieustannie poszukuje swojego stylu przez całe życie, co nie zawsze jest gwarancją sukcesu. Zakupy ze stylistą pomagają odnaleźć się na nowo pośród sklepowych wieszaków i dobierać stylizację według kilku prostych reguł. Osobisty styl z biegiem czasu ewoluuje, jednak warto, by był on adekwatny do wieku czy profesji, którą na co dzień się wykonuje.

Porady stylisty: nowe spojrzenie na modę

Większość z nas radzi sobie z kompletowaniem szafy bez pomocy stylisty, jednak dzięki profesjonalnym poradom modowym można nabrać nowego, świeżego spojrzenia na fasony, wzory czy kolory, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Połowa sukcesu tkwi w umiejętnym dopasowaniu części garderoby do rodzaju sylwetki, co wbrew pozorom nie jest takim łatwym zadaniem. Stylista bez problemu określi nasz typ figury, co znacznie zawęża pole manewru, przez co zakupy stają się przyjemnością samą w sobie.

Porady stylisty na specjalne okazje

Niektóre wydarzenia wymagają skomponowania stylizacji według określonego dress code’u. Rozmowa kwalifikacyjna, ślub czy inna ważna uroczystość rodzinna to spore wyzwanie modowe nawet dla osób, które na co dzień nie mają trudności z zestawianiem casualowych outfitów. Porady stylisty to jednak świetny sposób na to, aby uniknąć wpadki i poczuć się bardziej swobodnie w eleganckim wydaniu.

Zobacz także: https://www.newinfo.pl/trendy-w-modzie-damskiej-jesien-zima-2020-2021/

Gdzie szukać porad stylisty?

Konsultacja stylisty wcale nie musi być ogromnym wydatkiem, zwłaszcza że coraz największe galerie handlowe w Polsce rozbudowują swoją ofertę o usługi uznanych specjalistów z sukcesami na koncie. Świetnym przykładem są tutaj Złote Tarasy, czyli zdaniem wielu najlepsze centrum handlowe w Warszawie. Każdy z nas może jeszcze bardziej kompleksowo zatroszczyć się o swój wygląd zwracając się o pomoc do stylisty lub makijażysty współpracującego ze Złotymi Tarasami. Wystarczy umówić się na darmową konsultację online z poziomu aplikacji mobilnej, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Złote Tarasy to wręcz raj dla miłośników mody na najwyższym poziomie – setki markowych sklepów z bogatym asortymentem to doskonała okazja do przeprowadzenia metamorfozy swojej garderoby w towarzystwie stylisty. Warto zaznaczyć, że największa galeria handlowa w Warszawie niezwykle sprzyja zakupom ze względu na minimalistyczną estetykę oraz nowoczesną strefę gastronomiczną pozwalającą nabrać sił podczas długich zakupów.

Dodaj komentarz

Back To Top
+